„MCL31 Dermablate“

Erbio:YAG lazeris – auksinis dermatologijos standartas
„MCL31 Dermablate“ įrenginio Erbio:YAG lazeris odą šalina su tokiu tikslumu, kurį galima išmatuoti mikronais. Šį metodą galima taikyti visiško arba dalinio šalinimo procesui. Tai leidžia saugiai ir švelniai pašalinti įvairių tipų pažeidimus odos epidermio ir dermio sluoksniuose bei efektyviai atlikti odos atnaujinimą. Šio įrenginio patikimumas ir efektyvumas buvo išbandytas visame pasaulyje.
2970 nm ilgio Erbio lazerio bangos atitinka vandens absorbcijos piko viršūnę (vanduo yra pagrindinis odos komponentas). Todėl energija yra naudojama greitam vandens išgarinimui audiniuose. Tai užtikrina staigų audinių šalinimą. Dėl specifinės įrenginio konstrukcijos, gydymas (re-epitheliazation, erytherma, edema) naudojant „MCL31 Dermablate“ trunka daug trumpiau (lyginant su CO2 lazeriais). Tačiau CO2 lazeris dėl koaguliacijos užtikrina geresnę hemostazę.
Dėl stipriai sumažinto terminio Erbio lazerio poveikio, procedūra yra mažiaus skausminga (lyginant ją su CO2 lazeriais). Nedidelių žaizdų gydymo metu pacientams nereikia taikyti nejautros. Naudojant šį lazerį sumažėja šalutinio poveikio rizika. Šio gydymo metodo saugumas Erbio lazerį paverčia puikiu pasirinkimu jautrių zonų gydymui (pvz., periorbital sritis, kaklas, krūtinė ir rankos).

Integruota dūmų surinkimo sistema su trigubu filtru
Patentuotos konstrukcijos antgalis užtikrina efektyvų ir greitą pašalintų dalelių surinkimą. Sistema aktyvuojama kartu su lazerio spinduliu koja nuspaudus pedalą. Nereikia įjungti jokio papildomo jungiklio. Tai nesukelia papildomo triukšmo. Tai reiškia, kad gydytojams nereikia įsigyti jokio papildomo įrenginio ir gydymo procedūros metu jam nereikalingas asistentas, laikantis nusiurbimo įrenginį šalia gydymo antgalio.

„VarioTEAM“ antgalis su integruotu taško dydžio reguliatoriumi
Dar viena „Asclepion“ naujovė yra labai lengvai reguliuojamas taško dydis (nuo 1 iki 6 mm). Tai atlikti labai paprasta – pakanka pasukti ant antgalio esantį žiedelį. Įrenginys automatiškai atpažįsta pokyčius, lazeris paruošiamas naudoti akimirksniu. Tai leidžia sutaupyti daug laiko ir palengvina įrenginio naudojimą.

Reguliuojama impulso trukmė
„MCL31 Dermablate“ yra pirmasis Erbio:YAG lazeris, leidžiantis keisti impulso trukmę. Ši savybė leidžia dirbti naudojant tiek labai mažos trukmės impulsus, kurie užtikrina labai didelio tikslumo „šaltąjį“ šalinimą, tiek ir su didesnės trukmės „karštojo“ šalinimo impulsais (iki 1000 ms trukmės), naudojamais norint termiškai paveikti audinius. „Šaltasis“ šalinimas dažniausiai taikomas purely ablative gydymui (pvz., odos paviršiuje arba epidermyje esančių pažeidimų šalinimui), o „karštąjį“ šalinimą rekomenduojama naudoti atnaujinamajam gydymui, nes šis metodas efektyviai stimuliuoja neocollagenesis. Šiuos du darbinius režimus galima derinti tarpusavyje. Pavyzdžiui, šalinant odos paviršiuje esančius pažeidimus (koaguliacijos režimas).

„Koaguliacijos“ režimas užtikrina gerai matomą ir švarią gydymo zoną
Pasirinkus terminį įrenginio „MCL31 Dermablate“ režimą šalinimo metu sumažėja kraujavimas. Darbiniame įrenginio ekrane galima labai lengvai ir greitai iš šalinimo režimo pereiti į terminį režimą. Šis režimas sukelia staigią koaguliaciją ir leidžia gydytojui sustabdyti kraujavimą, kartais kylantį dirbant gilesniuose odos sluoksniuose (pvz., šalinant odos pažeidimus). Tokiu atveju gydoma zona išlieka švari ir gerai matoma visos gydymo procedūros metu. Tai leidžia operatoriui dirbti greitai, saugiai ir efektyviai.

Naujas ekranas
Aiškus ir ryškus ekranas su lietimui jautriais mygtukais ir lengvai suprantama sąsaja užtikrina lengvą ir patogų darbą bei optimalų gydymo procedūros rezultatą. Trys įrenginio gydymo režimai (Ablation, Therm, MicroSpot) yra specialiai pritaikyti tam tikroms procedūroms.

Įrenginys „MCL31 Dermablate“ gali būti naudojamas su šiais priedais:

„VarioTEAM XL“ antgalis su reguliuojamu spindulio taško dydžiu (nuo 8 iki 12 mm)

Be standartinio antgalio, prie įrenginio „MCL31 Dermablate“ taip pat galima prijungti ir „VarioTEAM XL“ antgalį, kuriuo galima pasirinkti reikiamo dydžio spindulio tašką nuo 8 iki 12 mm. Tai padidina didesnių pažeidimų gydymo spartą.

„MicroSpot“ antgalis su keičiamu dengiamo ploto dydžiu

„MicroSpot“ antgalis turi specialų lęšį, kuris 13 x 13 mm dydžio plote generuoja 169 mikrotaškus. Šis antgalis naudojamas atliekant frakcinę odos abliaciją (pvz., frakcinis odos atnaujinimas). Ši optika leidžia atlikti tinklelio formos audinio „frakcinį“ gydymą. Tai pasiekiama lazerio spindulį išdalinant į daugybę smulkių spindulėlių. Toks poveikis skatina odos atsinaujinimą, kolageno formavimąsi ir spartų randų gijimą. Aplink paveiktus taškus išlieka nepažeista oda, todėl tai stipriai sumažina šalutinio poveikio riziką. Išskirtinio mikrolęšio skleidžiamo spindulių srauto dėka „MicroSpot“ technologija užtikrina unikalų tikslumą. Dengiamo ploto dydis nustatomas pasukant ant antgalio esantį reguliavimo žiedą. Tai leidžia dirbti lanksčiai ir užtikrina dar geresnius frakcinės lazerio terapijos gydymo rezultatus.

„CUT“ antgalis

„CUT“ antgalis praplečia įrenginio „MCL31 Dermablate“ panaudojimo galimybes. Su šiuo antgaliu įrenginį „MCL31 Dermablate“ galima naudoti pjovimui lazeriu „Er:YAG“ (tai unikali savybė, kurios neturi joks kitas įrenginys pasaulyje).

Specialus, koja valdomas pedalas „TuneSwitch“

Įrenginys „MCL31 Dermablate“ yra pirmasis lazeris, turintis koja valdomą pedalą, kuris leidžia gydytojui reguliuoti intensyvumą ir dažnį netgi neliečiant įrenginio valdymo ekrano. Tokia galimybė užtikrina didelį darbo našumą.

Į VIRŠŲ