MeDioStar

Maksimali galia, įvairaus ilgio bangos ir dinaminis režimas

Unikali diodo technologija su 810/940 nm ilgio bangomis, reguliuojamu impulsu (nuo 3 iki 400 ms) ir labai efektyvia aušinimo sistema užtikrina saugų visų odos tipų gydymą (nuo I iki VI). Iki 5000 W galia ir iki 10 cm2 ploto taškas įrenginiui „MeDioStar®“ leidžia pasiekti didesnį įsiskverbimo gylį ir suardyti giliai esančius plaukų folikulus. Dinaminis režimas leidžia generuoti trumpus aukšto dažnio (iki 20 Hz) impulsus. Visos šios savybės užtikrina efektyvesnį, greitesnį ir švelnesnį gydymą.

„Monolith“ antgaliai su odos vėsinimu 360o kampu

„MeDioStar®“ įrenginys naudojamas su visiškai naujos konstrukcijos „Monolith“ antgaliais. Šie antgaliai yra ergonomiškos formos, lengvesni ir tvirtesni. Jie turi lankstesnį kabelį, todėl dirbti su jais tapo lengviau ir patogiau. Kontaktinė odos vėsinimo 360o kampu sistema labai efektyviai vėsina epidermį, saugo odą nuo nudegimų ir leidžia atlikti gydymą bet kuria kryptimi. „Asclepion“ technologija „TAPER“ užtikrina tolygų energijos paskirstymą visame darbinio taško plote, neleidžia susidaryti karštiems taškams ir sumažina pašalinio poveikio pavojų. Safyro antgalis taip pat užtikrina optimalią pluošto apsaugą ir maksimalų patikimumą. Dviejų antgalių prijungimo lizdų sistemos dėka galima taikyti įvairius gydymo metodus.

10,1“ liečiamasis LCD ekranas ir atnaujinta programinė įranga

„MeDioStar®“ įrenginys turi 10,1“ liečiamąjį LCD ekraną ir visiškai atnaujintą, labai lengvai suprantamą, vartotojo sąsają. Vartotojas įrenginio meniu gali rinktis reikiamą gydymo metodą ir atlikti reikiamus nustatymus. Pradedančiam vartotojui pasirinkus norimą gydymo metodą, sistema automatiškai parinks rekomenduojamus įrenginio parametrus. Labiau patyrę vartotojai gali eiti tiesiai į darbinį langą ir ten savarankiškai pasirinkti reikiamus parametrus. Įrenginyje taip pat integruoti individualiai konfigūruojami skaitikliai, kurie rodo gydymo trukmę arba impulsų skaičių. Tai užtikrina optimalų įrenginio valdymą ir gydymo proceso kontrolę.

Universalus vežimėlis ir papildoma įranga

„MeDioStar®“ buvo sukurtas kaip ant stalo statomas įrenginys, tačiau turi unikalų ir universalų vežimėlį. Šis vežimėlis įrenginiui „MeDioStar®“ suteikia išbaigtumo vaizdą. Jame taip pat yra du skyriai, skirti įvairiems priedams laikyti. Iškilus poreikiui sistemą galima lengvai papildyti paprastai ir greitai prijungiamais modernių technologijų moduliais, kurie dar labiau praplės gydymo metodų spektrą.

Belaidis valdymo pedalas

Naujasis saugus ir modernus įrenginio valdymo pedalas užtikrina labai patogų gydymą. Šis valdymo pedalas su įrenginiu komunikuoja Bluetooth ryšiu, todėl dažnai erzinantys susipynę kabeliai jau liko praeityje. Baigus gydymo procedūrą įrenginio valdymo pedalą galima įstatyti į „MeDioStar®“ galinėje dalyje specialia tam skirtą laikiklį.

Higieniškas vienkartinis dangtelis

„Asclepion“ sukūrė lankstų vienkartinį dangtelį, kuris užtikrina aukščiausio lygio higieną gydymo procedūros metu. Jis individualiai prisitaiko prie kiekvieno „Monolith“ antgalio. Šį dangtelį labai paprasta uždėti ant bet kokio antgalio prieš pradedant gydymo procedūrą.

Greičiau atliekama techninė įrenginio priežiūra

„MeDioStar®“ įrenginio techninę priežiūrą galima atlikti naudojant tiesioginę serviso liniją. Nuotoliniu būdu atliekama techninė priežiūra ne tik užtikrina greitą aptarnavimą, tačiau leidžia greičiau atlikti ir techninę įrenginio profilaktiką. Visuose antgaliuose integruotas „Shockwatch“ jutiklis užtikrina optimalų valdymą, o visiškai naujos konstrukcijos mechanizmas sistemos remontą leidžia atlikti daug greičiau.

Naujieji lengvi ir ergonomiški „Monolith“ antgaliai nustato naują estetinės lazerinės medicinos standartą ir užtikrina maksimalų stabilumą. Speciali technologija, konstrukcija ir gydymo koncepcija – tai kontaktinio odos paviršiaus vėsinimas 360o kampu ir itin kruopščiai parinktos medžiagos. Šios savybės antgaliams suteikia ilgaamžiškumo ir užtikrina visišką naudojimo saugumą. Dviejų antgalių lizdų sistema leidžia pasirinkti tinkamiausią sprendimą bet kokiam atvejui. Galimi įvairūs antgalių deriniai. Tai idealus įrankis, skirtas kasdieniam darbui.

Įrenginys „MeDioStar®“ gali būti naudojamas su šiais „Monolith“ antgaliais:

„Monolith XL“

„Monolith XL“ turi didžiausią darbinį tašką, kurio plotas yra 10 cm2, o galia 5000 W. Šis antgalis idealiai tinka greitam plaukų šalinimui dideliuose plotuose (pvz., kojos, rankos ir nugara).

„Monolith L“

„Monolith L“ darbinio taško plotas yra 3 cm2, o galia 3400 W. Šis antgalis puikiai tinka greitam mažų ir didesnių plotų gydymui.

„Monolith M“

Antgalio „Monolith M“ darbinio taško plotas yra 1,5 cm2, spindulio galia 1700 W. Šiuo antgaliu labai patogu dirbti gydant nedidelius plotus.

„Monolith S“

Antgalio „Monolith S“ taško plotas siekia vos 1,0 cm2, o galia yra 1275 W. Tai paprastas ir nebrangus antgalis, puikiai tinkantis profesionalaus plaukų šalinimo veiklos pradžiai.

Kartu su įrenginiu „MeDioStar®“ galima naudoti ir kitus antgalius:

„ALX“ antgalis

„ALX“ antgalis savyje apjungia Aleksandrito bangos ilgį ir naujausią diodų technologiją. Šiame antgalyje puikiai dera puiki Aleksandrito melanino absorbcija ir visi diodams būdingi privalumai.

Kraujagyslių antgalis

„MeDioStar“ taip pat galima naudoti ir su kraujagyslių antgaliu, skirtu gydyto kojų venas, hemangiomas ir kitus estetinius kraujagyslių pažeidimus. Šis gydymas yra neinvazinis ir daugeliu atvejų šio gydymo metu nereikalinga nejautra. Šio ilgio bangos yra labai artimos infraraudonųjų bangų spektrui, todėl jos pasiekia netgi giliau esančias kraujagysles. Gydant kraujagysles naudojamas specialios konstrukcijos antgalis, turintis ilgą galiuką (kurio darbinio taško plotas yra 0,12 cm2) ir integruotą odos vėsinimo sistemą – visa tai idealiai tinka smulkių kraujagyslių gydymui. Pasirenkamame bangų ilgio spektre yra ir 940 nm bangos, kurios užtikrina hemoglobino absorbciją, selektyvų ir efektyvų gydymą.

Į VIRŠŲ