PicoStar

Nd:YAG – dviejų ilgių bangos (1064 / 532 nm)

Du bangų ilgiai leidžia gydytojams lanksčiai pritaikyti gydymo metodą paciento poreikiams ir gydyti įvairių spalvų pigmentus (nuo tamsių spalvų iki mėlynos ir raudonos spalvos).

Didžiausia galia ir trumpiausi impulsai

„PicoStar“ įrenginyje naudojama naujausia technologija, kur didelė galia generuoja impulsus žemiau 300 ps vertės. Tai užtikrina patį efektyviausią pigmentų ir spalvotų tatuiruočių gydymą / šalinimą. Sistemą galima naudoti ilgą laiką didele sparta ir nereikia generuoti paruošiamųjų impulsų. Visos šios savybės įrenginį paverčia greičiausia ir patikimiausia „PICO“ sistema rinkoje. Ypatingai trumpi impulsai leidžia suardyti pigmento daleles be šalutinio terminio poveikio ir randų. Tai padidina paciento komfortą gydymo metu, suteikia didesnį lankstumą ir užtikrina neprilygstamą efektyvumą.

Didinantis antgalis, generuojantis įvairaus dydžio taškus

„PicoStar“ turi ergonomišką, ploną ir lengvą didinantį antgalį. Antgalis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Jį patogu naudoti ir lengva valyti. Antgalyje integruotu pasukamu žiedu galima keisti taško dydį. Tam nereikia keisti antgalio arba jo galiuko. Tokia sistema suteikia lankstumo – galima maksimaliai tiksliai gydyti tiek didesnius, tiek ir mažesnius plotus.

Tolygus spindulio profilis ir automatinis taško atpažinimas

Speciali lęšių sistema generuoja tolygų tašką be „karštų dėmių“, nes lazerio energija paskirstoma labai tolygiai visame plote. Tai sumažina skausmą ir kraujavimą gydymo metu. Taško forma užtikrina optimalų gydomos zonos padengimą ir gydymo efektyvumą. Didinantis antgalis su automatiniu taško atpažinimu leidžia lanksčiai ir lengvai prisitaikyti prie skirtingų kūno vietų. Tai užtikrina greitą, saugų ir efektyvų gydymą, duodantį išties stulbinančius rezultatus.

Liečiamasis ekranas ir aiški vartotojo sąsaja

„PicoStar“ įrenginyje montuojamas didelis, aiškus, ryškus ir lengvai suprantamas liečiamasis 10,1“ LCD ekranas. Tai visiškai naujas ekranas, puikiai pritaikytas vartotojo poreikiams. Įrenginio meniu yra suprantamas tiek ekspertams, tiek ir pradedantiesiems. Dideli mygtukai ir ikonos užtikrina patogų valdymą. Juodas ekrano fonas užtikrina kontrastą ir spalvų ryškumą. Visi aktyvūs elementai labai aiškiai išskiriami spalvomis arba pasikeitusiu masteliu. Pradedantieji įrenginio vartotojai gali pasirinkti specialią indikaciją, sistema reikiamus parametrus parinks automatiškai. Profesionalūs vartotojai gali pereiti tiesiai į darbinį langą, ten patys nustatyti norimus parametrus ir greitai pradėti efektyvią gydymo procedūrą.

Kartu su įrenginiu „PicoStar“ galima naudoti šiuos priedus:

„DYE“ antgalis: maksimalus efektyvumas netgi dirbant su šviesesniais pigmentais

Specialaus filtro pagalba, įrenginio „Nd:YAG“ žalios spalvos lazerio bangos ilgis (532 nm) gali būti transformuotas į geltonos arba raudonos spalvos lazerio bangos ilgį. 585 nm arba 650 nm ilgio bangos suteikia galimybę gydyti sunkiausiai šalinamas spalvas, tokias kaip žalia, mėlyna, alyvinė ir kiti šviesūs atspalviai. Šie antgaliai planuojami pristatyti vartotojams pirmame 2020 metų ketvirtyje.

Laseris: Nd:YAG, class 4

Bangų ilgis: 532, 585, 650, 1064 nm

Energija: max. 800 mJ

Galia: max. 2.6 GW

Impulso trukmė: 300 ps

Dažnis: max. 10 Hz

Taškų dydis: 2-5 mm (ST) | 2.5 x 2.5 mm (DYE)

Išmatavimai: 42 x 116 x 106 cm3 (W x D x H)

Svoris: approx. 160 kg

Į VIRŠŲ