QuadroStarPRO YELLOW

Pirmasis dermatologinis geltonasis ant stalo statomas lazeris

Išskirtinio bangos ilgio (577 nm) dėka įrenginys „QuadroStarPROYELLOW“ yra neprilygstamas venų ligų (pvz., telangiectasia, couperosis, spider nevus, cherry angioma, venous lake, port wine stains arba red spider veins) gydymo specialistas. Naudojant šį įrenginį gydymas vyksta greitai, efektyviai ir saugiai su minimaliu šalutiniu poveikiu. Norint gauti norimus rezultatus reikia mažesnio srauto. Dėl mažesnės melanino absorbcijos (lyginant su 532 nm ilgio bangomis), šį įrenginį taip pat galima naudoti ir tamsesnės odos gydymui.

HOPSL: naujausia lazerio technologija

„QuadroStarPROYELLOW“ įrenginyje naudojama HOPSL (High power Optically Pumped Semiconductor Laser – Didelės galios optiškai generuojamas puslaidininkių lazeris) technologija yra pati moderniausia lazerių srityje. Ši visiškai nauja technologija įgalina geltonos spalvos ilgio bangas generuoti labai mažuose ir lengvuose įrenginiuose (sveriančiuose mažiau kaip 12 kg), pasižyminčiuose neprilygstama galia (iki 5 W). Šios išskirtinės savybės užtikrina įrenginio patikimumą. Įrenginio eksploatacija nieko nekainuoja.

Vienalyčio spindulio profilis

Specialios konstrukcijos optika užtikrina išskirtinai vienalytį spindulio profilį, todėl gydymas visada būna saugus ir tikslus.

Odą vėsinantis skeneris

Be standartinio antgalio, įrenginį „QuadroStarPROYELLOW“ taip pat galima naudoti su odą vėsinančiu skeneriu, skirtu didesnių odos plotų gydymui.

Naujas ekranas

Aiškus ir ryškus ekranas su lietimui jautriais mygtukais ir vartotojui lengvai suprantama sąsaja užtikrina lengvą ir malonų darbą bei optimalią gydymo procedūrą. Šeši gydymo režimai (Basic, Expet, Burst, Varix, CW, Scan) yra specialiai pritaikyti tam tikram gydymo metodui.

Įrenginys „QuadroStarPROYELLOW“ gali būti naudojamas su šiais priedais:

Antgaliai su skirtingo dydžio spindulio taškais

Be standartinio antgalio, kurio spindulio taško dydis yra 1 mm, taip pat galima rinktis ir kitokio spindulio taško dydžio antgalius. Papildomai gamintojas siūlo antgalius, kurių spindulio taško dydis yra 0,5 mm, 1,5 mm arba 2,8 mm. Šis pasirinkimas jums suteikia daugiau lankstumo ir tikslumo gydant smulkias ir didesnes kraujagysles.

Skeneris su integruota odos vėsinimo sistema

Naudojant skenerį didesnių plotų gydymas tampa daug paprastesniu. Su skeneriu galima greitai ir tiksliai apdoroti didesnius plotus (pvz., kuperozės arba tam tikro dydžio venų dėmių šalinimas). Be to, odos vėsinimas padidina paciento komfortą gydymo metu ir sumažina šalutinio poveikio riziką.

Specialus, koja valdomas pedalas „TuneSwitch“

Įrenginys „QuadroStarPROYELLOW“ yra pirmasis lazeris, turintis koja valdomą pedalą, kuris leidžia gydytojui reguliuoti intensyvumą ir dažnį netgi neliečiant įrenginio valdymo ekrano. Tokia galimybė užtikrina didelį darbo našumą.

Specialus lagaminas

Specialus lagaminas su ratukais palengvins įrenginio transportavimą iš vienos klinikos į kitą arba pervežti jį didesniais atstumais.

Į VIRŠŲ